FacebookYoutubeInstagramSoundcloudSpotify
8 stycznia, 2014

LOYD – Magiczny Horyzont Smaków

Dwanaście magicznych fotografii Justyny Steczkowskiej w wyjątkowych owocowych aranżacjach – tak wygląda kalendarz marki herbat Loyd na 2014 rok.
Magiczny Horyzont Smaków Loyd – bo tak nazywa się nowy kalendarz – co miesiąc zabierze nas w podróż do krainy wyjątkowych smaków herbat Loyd. Wszystko dzięki stylizacji Justyny Steczkowskiej – ambasadorki marki. Artystka pozuje do zdjęć w towarzystwie kompozycji stworzonych z mieszanki owoców, które w swoich herbatach oferuje Loyd. I tak o to piosenkarkę zobaczymy m.in. w wianku z dzikiej róży i mocno czerwonych jabłek, a także w otoczeniu owoców pigwy i mirabelek, a nawet… rabarbaru.
– Kocham owoce, ich naturalne piękno, kolor i smak oraz nieporównywalny z niczym aromat natury. Herbaty Loyd zawierają w sobie to wszystko – mówi Justyna Steczkowska i dodaje: – Kiedy w wolnej chwili zaparzam filiżankę herbaty, przenoszę się w zupełnie inny, magiczny świat pełen niepowtarzalnych kompozycji smakowych, które wprawiają mnie w dobry nastrój. Właśnie taka też była nasza kolejna sesja kalendarzowa – pełna dobrej energii, smakowania herbacianych pyszności oraz radosnej kreatywności. Jestem dumna z tego, że jestem ambasadorem marki Loyd, która niesie ze sobą piękno natury, zdrowie i magię życia.
Skąd pomysł na nazwę przyszłorocznego kalendarza? Sylwia Mokrysz z zarządu Mokate SA tłumaczy: – Chcieliśmy, by korespondowała zarówno z marką, jak i z tym, co przedstawiają zdjęcia. Słowo magiczny nawiązuje do hasła związanego z brandem, czyli do Magic Experience, a horyzont do stylu fotografii. Ponadto horyzont przywodzi na myśl coś szerokiego, inspirującego, a taka jest paleta smaków naszych herbat Loyd.
Magiczny Horyzont Smaków Loyd to kolejny projekt tego typu zrealizowany przez Justynę Steczkowską i markę Loyd. Metamorfozą artystki zajęła się wizażystka gwiazd Ewa Gil, scenografią wrocławska artystka Magdalena Lewicka, a autorem zdjęć, podobnie jak w 2012 r., był Michał Pańszczyk.

Fotograf: Michał Pańszczyk (thedreams)
Asystent: Mateusz Panek
Scenografia: Magda Lewicka
Makeup: Ewa Gil
Fryzury: Basia/Ruby Blue oraz Karina Wacławik
Stylizacja: Jarosław Szado
Studio: Daylight Warszawa

Wszystkich zainteresowanych kalendarzem zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Kalendarz ukazał się jedynie w ilości 1000 sztuk. Dla osoby, która wygra aukcję Justyna Steczkowska złoży na kalendarzu autograf z imienną dedykacją.
http://aukcje.wosp.org.pl/unikatowy-kalendarz-od-justyny-steczkowskiej-i910625

Możliwość komentowania jest wyłączona.