FacebookYoutubeInstagramSoundcloudSpotify
Kasia1:
Kochana Pani Justyno, chciałam Pani podziękować za Pani muzykę,która przynosi mi spokój i ukojenie.Ze śpiewaniem nie mam nic wspólnego ze względu na brak talentu.Pani muzyka jest nałogiem gdy się posłucha już nie chce niczego więcej.Niestety nie miałam okazji poznać Pani osobiście ani zobaczyć na żywo, ale sądzę,że już niedługo nadarzy się taka okazja.Pani pokazuje,że można pogodzić wszystko jeśli tylko się chce.Ĺťyczę Pani jeszcze więcej siły by mogła Pani przekazywać nam jeszcze przez wiele,wiele lat swoją muzykę.Chciałabym jeszcze długo móc cieszyć się Pani talentem ponieważ jest Pani moim autorytetem pod każdym względem.
Pozdrawiam
Kasia
Justyna Steczkowska:
Kasieńko dziękuję Ci bardzo! Jakie piękne słowa... Wzruszenie mnie ogarnęło... Mam nadzieję do zobaczenia na koncertach!!! JS
Domi:
Dzień dobry Pani Justyno, od zawsze podziwiałem Pani twórczość i ogromny talent! I prawdę mówiąc od zawsze byłem niezmiernie ciekaw, ilu oktawowy ma Pani głos… Mogła by się Pani tym podzielić? :)
Pozdrawiam, miłego dnia!
Justyna Steczkowska:

4 oktawy Kochanie :) Wszystkiego dobrego! JS

Marysia:

Witam! :) Na początku pragnę podziękować Pani, za Pani wspaniałą osobowość! Jest Pani WSPANIAŁA, jak i od wewnątrz, jak i od zewnątrz. :) Pani Wielkie serduszko, dobroć, wrażliwość, są takim kryształkiem

Justyna Steczkowska:

:) Dziękuję Marysiu... JS

Magda:
Justynko Kochana, posłuchałam przed momentem
mam gęsią skórę i zasolone oczy.
Jesteś genialna :) brak mi słów po raz pierwszy w życiu zabrakło mi słów. To jest magia i siła muzyki.
Dziękuję że jesteś dziękuję za Twój talent.
Do zobaczenia w listopadzie w Gdańsku
Przytulam
Magda
Justyna Steczkowska:

Ach cudownie, że będziesz :) Zaśpiewam Sanktuarium! Całus i do miłego! JS

Ola:
Witam Pani Justyno!Jestem Pani wielką fanką.Mam 13 lat i dużo czasu spędzam słuchając Pani piosenek jedną z moich ulubionych piosenek jest "Wracam do  domu" jest ona cudowna.Jest Pani piękną kobietą o wielkim sercu!Spotkanie z Panią byłoby dla mnie spełnieniem marzeń i mam nadzieje ,że uda nam się spotkać,mimo że od roku mieszkam w Niemczech.Wszystkiego dobrego dla Pani i całej rodziny.Pozdrawiam Ola!!!
Justyna Steczkowska:

Kochana, mam nadzieję, że przyjedziesz kiedyś z rodzicami na koncert. Wtedy na pewno zaśpiewam Wracam do domu :) JS

Michał:
Witam  Pani Justyno jestem pani fanem i mam 16 lat  nie mogę doczekać się premiery płyty  czy będzie dostępna w przedsprzedaży ??
Całuję
Pozdrawiam ps do zobaczenia 25 listopada w imparcie :)
Justyna Steczkowska:
Bardzo się cieszę, że będziesz na koncercie! Fajnie to brzmi na żywo :) JS
Sylwia:

Cudowna pani Justynko! W sumie nie wiem jak mam się zwracać, żeby było odpowiednio.. Chciałam tylko napisać, że baaaardzo panią cenię i uważam, że jest pani najcudowniejszą, polską artystką :) Mam nadzieję, że choć trochę cieszy się pani z takich komentarzy, bo piszę zupełnie szczerze.. Mam tylko 18 lat, ale kocham panią odkąd tylko pamiętam!  Nie tylko za ogromny talent, ale też myślę, że jest pani naprawdę znakomitym człowiekiem, godnym podziwu. Ĺťyczę udanego życia i samych dobrych chwil, bo to jest najważniwjsze. Pozdrawiam :))

Justyna Steczkowska:

Jak miło Sylwio!!! Wielkie dzięki Kochana!!! JS

sylwia k:

Dobry wieczór, TERRA słucham,uwielbiam ,PROSZĘ CIĘ SKŁAM szaleję, WRACAM DO DOMU z Michasiem Sobierajskim płaczę.Jestem 40 letnią mamą i żoną, sierotą zarazem, jedynaczką niestety. Tylko chcę podziękować za to, że mogę usłyszeć, zatracić się, poczuć tak pięknie. Ściskam tak mocno. Sylwia i on i on :))

Justyna Steczkowska:
Dziękuję Kochana...  Jak miło to słyszeć. Wpadnij na koncert, warto usłyszeć to na żywo! JS
Tomek:
Dobry wieczór, piszę krótko i spontanicznie, bo jak odłożę wiadomość na potem to może czekać tygodniami. Dzisiejszy koncert w Krakowie, CUDOWNY! Dziękuję :]
Nowy materiał zachwycił, utwór wykonany po Terra hipnotyczny, na drugi singiel proponuję piosenkę z „szach i mat” w tytule, to z Syreną w treści będzie świetne na trzeci karnawałowy utwór promocyjny. Pióra rewelacyjne, już wczoraj jak zobaczyłem zdjęcie z Chełmna w tym stroju zacząłem Cię malować muzo :] Nowa muzyka porywająca!
Tomek
 
PS Jak miałem kwiaty nie miałem odwagi, jak miałem odwagę nie było warunków, dzisiaj były warunki i miałem ochotę, lecz się nie przygotowałem i nie trafiłem za kulisy, choć widziałem, że osoby stały po autograf… Co ma wisieć nie utonie; do zobaczenia!
Justyna Steczkowska:
Nie utonie Kochany :) Do zobaczenia następnym razem i wpadnij nawet bez przygotowania!!! Proszę…
P.S. Cieszę się, że muzyka Cię poruszyła. Też jestem dumna z tej płyty. JS
AleksandraM:

Choć ze śpiewaniem nie mam nic wspólnego, chciałam podziękować za świadectwo, jakie Pani daje. To pokazuje, że można dokonywać wielu rzeczy, jak godzić twórczość z rodziną, wysiłkiem i dużą ilością pracy. Dzięki temu bardzo przyjemnie mi się Pani słucha i ogląda, jakikolwiek rodzaj muzyki by to nie był. Ĺťyczę Pani jeszcze więcej powodzenia w próbowaniu swych sił w coraz to nowych gatunkach, proszę jednak nie odchodzić od dawnych utworów. Nie ukrywam, że najchętniej usłyszałabym na żywo choć jedną piosenkę z płyty ,,Alkimja;, gdziekolwiek by to Pani wykonała. Pozdrawiam współczesną damę polskiej sceny:)

Justyna Steczkowska:

To zapraszam na koncerty. Gramy jeszcze czasem Alkimję. Rzeczywiście jest piękna! Dziękuję za miłe słowa i do zobaczenia na koncertach :) JS

Paulina:
Witam. Postaram się napisać tylko kilka słów chociaż nie wiem czy mi się uda :) Jestem pani wielką fanką. Jest pani dla mnie ideałem kobiety oraz autorytetem. Bardzo dużo uczę się od pani (sposobu życia, zachowania). Jest pani osobą, która mnie wzrusza, rozbawia, czasami nawet uspokaja gdy tego potrzebuję. Jest pani ze mną na każdym kroku, weszła pani w moją pamięć i tak będzie już zawsze. Bardzo się cieszę, że mam kogoś takiego jak pani. Spotkanie z panią byłoby dla mnie spełnieniem marzeń i wciąż wierzę, że to kiedyś nastąpi. Będzie to wtedy niewątpliwie najszczęśliwsza chwila w moim życiu na, którą czekam od dawna. Za każdym razem gdy przepada mi szansa poznania pani, serce mi pęka i tracę powoli nadzieję, że będzie inaczej ;)
P.S. Wszystkiego co najlepsze dla pani i pani rodziny, ale przede wszystkim zdrowia bo to najważniejsze :)
Pozdrawiam
Paulina
Justyna Steczkowska:

Kochana dziękuje Ci z całego serca! Wierzę, że uda nam się spotkać na koncercie. Wtedy jest najfajniej :) Całuje Cię mocno i do zobaczenia! JS

Karolina Strąk:
Witam Pani Justyno…
Nie miałyśmy okazji nigdy się poznać i spotkać na żywo.. Ale znałyście się z moją Mamą… Sama nie wiem co powiedzieć, bo brakuje mi słów..
Chciałam Pani z całego serca i ze wszystkich sił podziękować, tak jak jeszcze nikomu nie dziękowałam. Za tą nadzieję, którą dawała Pani Mamie… za nadzieję, która zmieniała stopniowo jej podejście do życia, która dodawała jej takiej siły, której nie miała od dawna walcząc z beznadziejną rzeczywistością. Dzięki Pani odzyskała wiarę w lepsze jutro. I była pewna, że to "jutro" wkońcu nadejdzie. Była tak dumna z wyników Waszej współpracy… Jestem Pani bardzo wdzięczna, za to co zrobiła Pani dla dzieciaków, bo robiła Pani to tym samym dla Niej… Przecież o nic innego nie walczyła blisko przez całe swoje życie, jak o dobro tych najmniejszych i bezbronnych.. A Pani Jej w tym tak bardzo pomagała. Cieszę się, że choć ostatni rozdział Jej burzliwego życia został zapisany w ten sposób, że chociaż te ostatnie chwile dały Mamie tyle radości.. Głównie dzięki Pani. Mam nadzieję, że cały trud włożony w Wasze wspólne działania nie pójdzie na marne, Ona by tego nie chciała. Strasznie za Nią tęsknię…
Dziękuję z całego serca,
córka Bernardetty Strąk – Beni – Karolina
Justyna Steczkowska:

PRZEPRASZAM Karolinko, że piszę dopiero teraz, ale ilość spraw mnie po prostu przytłacza... Twoja mama była cudowną osobą, jej śmierć była dla mnie szokiem... Zawsze pełna nadziei, gotowa do walki i ten jej głos. Miała zmysłowy głos. Lubiłam jej słuchać :) To wielki żal, że jej nie ma. Nie znam jej "burzliwego życia", ale wiem jedno... Była Aniołem dla tych dzieciaków... i teraz nad nimi czuwa :) Wszystkiego dobrego! JS

Kasia:
Szanowna Pani Justyno,
Jestem znajomą Doroty i Mariusza Orlikowskich i miałam dwukrotnie szansę, przyjemność i ogromną radość podziwiania Pani w towarzystwie Pana Wojciecha Malajkata i wspaniałych głosów szacownego chóru!Nie udało mi się, poza podziękowaniami i wyrazami uznania i podziwu przekazanymi dla Pani za pośrednictwem Mariusza dokonać tego bardziej osobiście, więc decyduję się na tę formę kontaktu. Raz jeszcze pragnę najpiękniej, jak tylko potrafię podziękować za zaproszenia i absolutną ucztę dla uszu i oczu! Moje wyrazy uznania dla Pani talentu, piękna, cudownego głosu i aury magii, w której zanurzona byłam po sam czubek głowy!
Łączę wyrazy szacunku i pozdrowienia,
Kasia Krzyżaniak.
Justyna Steczkowska:

Ach jak miło :) Dziękuję Pani z całego serca za te słowa. Miód na moje serce :) JS

PawełK:

100-lat Justynko!!! Weny i piekna naokolo :) Pawel Kus

Justyna Steczkowska:

Dzięki Pawełku! JS

Damian:
Witaj Justyno! Z okazji Twoich urodzin chciałem złożyć Ci najszczersze życzenia, dużo zdrowia, siły do działania, sukcesów  prywatnych i zawodowych. Mnóstwo uśmiechu i radości każdego dnia, trzymam kciuki za sukces nowej płyty, na którą bardzo czekam. Przy okazji dziękuję za wspólne zdjęcie w Rzeszowie, genialny koncert! Wszystkiego dobrego kochana!
Damian:)
Justyna Steczkowska:

Och jak miło! Dziękuję Ci za te słowa i życzenia . Właśnie jestem w studio i pracuje nad przedostatnią piosenką :) Jest piękna i ma niezwykły tekst Beli... Magia :) JS

Madzia009:

W dniu Pani urodzin, chciałabym życzyć wszystkiego dobrego, aby się Pani nigdy nie zmieniała, była tak kochaną osobą jak Pani jest, inspiracji do pięknych nowych piosenek i zdrówka dla całej rodziny.

Justyna Steczkowska:

Dzięki Madzia!!! JS

A.A.:
Sto lat sto lat Kochana! Zdrowia, szczęścia pomarańczy, niech Ci Maciej nago tańczy!;) A tak na poważniej, to zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, słońca na co dzień, samych dobrych słonecznych dni, uśmiechu i życzliwości od innych, realizacji planów, samych sukcesów w życiu zawodowym! Kochamy Cię za to jaka Jesteś dobra i wspaniała!
<br />Dzisiaj wspominałam w domu moje pierwsze oficjalne spotkanie z Tobą…2001r. w Teatrze Wielkim w Poznaniu, gdzie przedstawiła nas sobie Green;) Wspominałam pierwszy koncert w tym samym teatrze w 1997r. Kiedy to było, latka lecą ;)
Jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego!
Ściskam,
Anka
Justyna Steczkowska:
Jakie fajne dzięki!!! Niech tańczy :) :) :) Całusy JS
Szymon:

W tak pięknym dniu, z okazji urodzin życzę Pani wszystkiego co najlepsze: zdrowia, szczęścia i oczywiście zapału do pracy i chęci tworzenia tak cudnych piosenek jak &quot;Terra&quot;. Mam nadzieję, że spotkamy się niedługo na koncercie lub w teatrze. Gorąco pozdrawiam. Szymon

Justyna Steczkowska:
Koniecznie!!! Nowe piosenki w końcowej fazie tworzenia :) JS
Marek:

PANI JUSTYNO!!!JEST PAMI  W ŚCISŁĘJ CZOŁóWCE NA MOJEJ LIŚCIE NAJLEPSZYCH I NAJWYBITNIEJSZYCH WOKALISTEK POLSKICH I  NIE TYLKO! WIELE OSóB Z NASZEGO ŚWIATKA MUZYCZNEGO NIE DORASTA PANI O PIĘT.JA CHYLĘ CZOŁO PRZED PANIĄ I CAŁUJĘ PANI BUTY.PROSZĘ WYBACZYĆ ZA ŚMIAŁOŚĆ.KŁANIAM SIĘ I DZIĘKUJĘ ĹťE PANI JEST!!!

Justyna Steczkowska:
Mareczku kochany dziękuję... Całuje Cię mocno i mam nadzieję do zobaczenia na koncertach! JS
czuli123:
Justynko,
W dniu Twoich urodzin, życzę Ci wszystkiego, co najlepsze.
Dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, aby płyta nad którą aktualnie pracujesz osiągnęła sukces i aby najskrytsze marzenia w Twoim sercu się spełniły…
 
Aleksandra
Justyna Steczkowska:

Dziękuję Kochanie :) JS