Aktualności

06-11-2010

06-11-2010

Tydzień z "Tańcem z gwiazdami" - TANGO

Tydzień z

Marzeniem Justyny w programie "Taniec z gwiazdami" było zatańczenie tanga. Udało sie to dzięki wielkiemu talentowi, głosom publiczności, jak i ciężkiej, codziennej pracy.

"Et Si Tu N'Existais Pas" to ekspresyjny utwór, do którego tańczyli Justyna i Stefano. Tango w ich wykonaniu było pełne namiętności i pasji. Piotr Galiński stwierdził, że był to teatr tańca i jedno z najlepiej przedstawionych tang w "Tańcu z gwiazdami". Nie obyło się sie bez czterech 10 i największej ilości smsów. Tym samym po raz kolejny byli numerem 1.

Fot. Agencja Mazur

 

##v145###

 

Fot. Agencja ONS

Więcej zdjęć w galerii.

Trzy tygodnie później Justyna ponownie zatańczyła tango, tym razem argentyńskie. Ciekawym elementem choreografi był taniec z zawiązanymi oczami Stefano. Zachwyt jurorów ponownie był widoczny w ich ocenach (trzy 10 i jedna 9). Piotr Galiński zaapelował do widzów by w tym programie "wygrał taniec". Słowa Beaty Tyszkiewicz podsumowały występ Artystki: wdzięk, seksualność, ale także sensualność i niezwykłe wyczucie i umiar. To kolejny taniec Justyny i Stefano, gdzie zajęli pierwsze miejsce w rankingu zarówno sędziów, jak i publiczności.

 

##v146###

 

Fot. Agencja Mazur

Wiecej zdjęć w galerii.

Podziel się Wykop Digg Blip Facebook Twitter Reddit Śledzik Google Delicious Flaker Newsvine Yahoo Yahoo! Buzz
MySpace Facebook Youtube Nasza-klasa