Biuro > DAJ ZNAĆ > Odpowiedzi Justyny

Odpowiedzi Justyny

Aleksandra:

Witam! Podobno bardzo trudno jest pisać do kogoś kogo się nie zna, ale ja nie mam teraz tego problemu bo tak kocham Pani muzykę a przez to mam wrażenie że znamy się od zawsze bardzo dobrze..marzę o posłuchaniu jej na żywo ale nie miałam okazji..niech więc to marzenie stanie się postanowieniem n nowy rok...:)wszystkiego rodzinnego do zobaczenia gdzieś na koncercie

Justyna Steczkowska:

Do zobaczenia OLEŃKA.

Michał:

Witam Serdecznie. Widziałem Twoje zdjęcia VIPowskie:) z pokazu mody Macieja Zienia w auli PW... Justyno, wyglądasz przepięknie, sexownie, tajemniczo... Mam do Ciebie ogromną prośbę, czy możesz zdradzić nam wszystkim w jakim klimacie muzycznym będzie utrzymana najnowsza płyta? Czy będzie to album konceptualny? Czy poszłaś w stronę eksperymentów, nowoczesnego popu, czy może jesteś wierna swoim jazzowym inspiracjom? Proszę, zdradź kilka małych szczegółów. Sukcesów w 2007 roku Życzę :*

Justyna Steczkowska:

Raczej nowoczesny pop w dobrym stylu, dzięki za miłe słowa, pozdrawiam.

Agnieszka:

Justynka, popatrz co odkryłam : "Osoby publiczne wykorzystują fakt, że ich twarz jest znana. Z tej perspektywy mniej istotne jest na ogół to, czy tę twarz powszechnie uważa się za piękną, czy też za mało atrakcyjną. Wyjątkiem od tej reguły są oczywiście reklamy biżuterii, ubrań czy środków służących do pielęgnacji urody. Nic dziwnego zatem, że do reklam rajstop "Gatta" zaproszono Justynę Steczkowską, a nie jakąś piosenkarkę o równie interesującym głosie, ale wyglądającą jak trzynaste dziecko Baby Jagi i Frankensteina." - Dariusz Doliński, "Psychologiczne mechanizmy reklamy"
To tak w razie gdybyś, jak każda kobieta, miała kiedyś chwilowe wątpliwości odnośnie swojej urody. Przeczytasz i znikną jak za dotknięciem magicznej różdżki :)) Całusy z Krakowa :*

Justyna Steczkowska:

A to dobre dzięki, od razu poprawił mi się humor.

Emi:

Droga Justyno:)
Byłam na Woodstocku 2006 roku i jestem co roczną uczestniczką tego festiwalu.Ale naprawdę ogromnym zaskoczeniem był dla mnie Twój występ, a zarazem miłym i to bardzo:) Kiedy akurat podążałam do namiotu i usłyszałam Buenos Aires to z początku nie wierzyłam czy to naprawdę TY możesz być.Niestety nie byłam na cały Twym koncercie i strasznie żałuję . Ale bardzo miło wspominam tą krótka chwile:) Było to dla nas bardzo duże zaskoczenie jednakże mam nadzieję, że w tym roku zagrasz jeszcze raz , a jeśli nie w tym to w przyszłym:)Z całego serca dziękuję za ten występ:* Ostatnio też oglądałam powtórkę Szansy na sukces , gdzie byłaś jury miło było posłuchać Twych piosenek w innym wykonaniu a zwłaszcza w Twoim i finalisty. Wspaniały duet stworzyliście.Myślę, że miłoby było gdyby to wykonanie znalazło się na jakiejś płytce:) Jesteś wspaniała artystką i posiadasz cudowny ,oryginalny głos. Rockowe wykonanie Twych piosenek było też świetne nawet bardziej w klimacie goth :)Oby tak dalej.Wielu sukcesów życzę i pozdrawiam Emi

Justyna Steczkowska:

Dzięki Emi. Dla mnie Woodstock też był wielkim wyzwaniem i niesamowitym przeżyciem. To jest publiczność dla której muzyka jest najważniejsza!!! Byłam naprawdę szczęśliwa grając tam ... Pozdrawiam.

Justyna:

Cześć Justyno. Jestem Twa fanką w sumie od niedawna, gdyż mieszkam w Kanadzie. Pasjonuje mnie Twa muzyka a przede wszystkim to Twój przepiękny glos. Będąc jeszcze w Polsce widziałam Twój występ w "Szansie na Sukces" był rewelacyjny a piosenkę Boskie Buenos mogę słuchać non stop. To co robisz i jak to robisz jest naprawdę godne słów uznania i pogratulowania Ci wielu sukcesów. Tak trzymaj. Pozdrawiam Justyna.

Justyna Steczkowska:

Super bardzo mi miło :) pozdrawiam cię serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.

krzysiek:

Cześć Justyno. Trochę mnie na Twojej stronie nie było i z wielką radością przeczytałem, że pracujesz nad nową płyta!!! Czekam z niecierpliwością! Pozdrawiam

Justyna Steczkowska:

Już skończyłam będzie można jej posłuchać na początku kwietnia. Pozdrawiam.

Bronisława we Francji:

Gratuluje talentu i sukcesów. Cieszę się ze dowiedziałam się o istnieniu Pani.

Justyna Steczkowska:

Dziękuje i też się cieszę. Pozdrawiam serdecznie z Warszawy.

agusia_o:

Witaj Justyno!!!! Zakochałam się (lepiej późno niż wcale), a jednak.... W twoich piosenkach z płyty Alkimja!!!!!!!
Czy będzie można gdzieś w Warszawie obejrzeć ten spektakl, bardzo podoba mi się kultura żydowska a szczególnie piosenki, proszę o pozytywną odpowiedź!!!

Justyna Steczkowska:

Staramy się wystawić to w Teatrze, ale nie jest to łatwa sprawa ... pozostaje nam tylko czekać.

sowinska-kolegium:

Droga Justyno!
Jestem szczęśliwą posiadaczką wszystkich Twoich płyt. Uwielbiam Twoją muzykę, szczególnie zaś Twój niebanalny, bogaty, ciepły głos. Tylko, że odnoszę wrażenie jakbyś ostatnio nieco poszła w pewną manierę i uproszczenia - co oczywiście w niczym nie umniejsza Twoich sukcesów twórczych; trochę świeżości w wokalu brak, ale to nic. Tak czy owak jesteś wielka. Szczególnie oczarowały mnie motywy orientalne i żydowskie super! Chciałabym abyś jeszcze coś w tym stylu stworzyła.
Za wspaniałe uważam również Twoje dwa pierwsze albumy (te z tekstami Ciechowskiego) - moim zdaniem taki styl ala pikantna, tajemnicza i zmysłowa Femme Fatale najbardziej do Ciebie pasuje. Genialnego Grzegorza niestety nie ma już wśród nas, ale niezbadana jest Wola Boska... Cóż, sugerowałabym ponowne nawiązanie współpracy z K. Nosowską lub E. Bartosiewicz. Nie spoczywaj na laurach! Idź na przód - rozwiń skrzydła! (Może coś w obcym języku... nie wiem...) Życzę weny twórczej. Trzymam kciuki. JESTEŚ WSPANIAŁA!
Całuję. Iwona.

Justyna Steczkowska:

{Dzięki Iwona... przemyślę to :) na nowej płycie śpiewam inaczej niż do tej pory... posłuchaj i daj znać. Płyta już wiosną :) całusy.

Ania Wrocław:

Pani Justyno wszystkiego dobrego, mnóstwo szczęścia i pomysłów wartych realizacji życzę pani w tym nowym roku. To co pani tworzy przynosi ukojenie nawet zagubionej duszy, dobrze że są tacy zdolni ludzie jak pani....
A teraz typowe babskie pytanie - w czasie świat była w TV relacja z koncertu w sali kongresowej miała pani na sobie urzekająca zieloną suknie, czy można gdzieś znaleźć pani zdjęcie w niej? Wybieram się na wesele przyjaciółki i marze o takiej sukni.
Będę wdzięczna za odpowiedz i przepraszam za takie banalne pytanie jednakże dla mnie ważne
Pozdrawiam

Justyna Steczkowska:

Dziękuję za te piękne słowa... Nie występowałam w Sali Kongresowej. Może chodzi o koncert w Operze Wrocławskiej dla TV. Tam miałam zieloną suknię od Macieja Zienia. Zdjęcia można znaleźć na www.akpa.pl.

<< 1 2 3 ... 109 110 111 ... 217 218 219 220 221 222 223 224 225 ... 276 277 278 ... 334 335 336 >>
MySpace Facebook Youtube Nasza-klasa