Biuro > DAJ ZNAĆ > Odpowiedzi Justyny

Odpowiedzi Justyny

Marysia:
Witam pani Justyno. Pisałam do Pani już kilka razy. Nie będę zabierać dużo czasu. Chciałam powiedzieć tylko że wszyscy bardzo za Panią tęsknimy i nie możemy się doczekać Pani powrotu. Życzę zdrowia i zdrowej córeczki:) Czekamy.
Twoja NAJWIĘKSZA fanka Marysia z Białegostoku (12lat).
Justyna Steczkowska:
Dziękuję Marysiu i do zobaczenia na koncertach!!! JS
Szymon:

Sto lat, sto lat, niech żyje,żyje nam!!!! Wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, pomyślności z okazji urodzin i imienin!!! :) 02.08.2013r. Życzy Szymon. :

Justyna Steczkowska:

Dzięki!!! JS

Sylwia:

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Pani Justyno!!:)Miłości w rodzinie i by  nadal Pani kontynuowała to co Pani robi, bo ma Pani wspaniałych fanów, w tym mnie :-) i warto pamiętać, że jeśli czasem coś nie pójdzie i będzie ciężko to ma Pani nas. I niech Pani pomyśli, że fani bardzo pragną tego by Pani śpiewała dla nich, bo jak wiemy dla wielu osób Pani głos oczyszcza duszę ludzi i pomaga w trudnych chwilach za co szczerze dziękują i chcą tak dalej:-) piszę to jakby w ich imieniu ale oni na pewno myślą podobnie w tej kwestii. I życzę tego by Pani nie przejmowała się mediami i tym co mówią Ci którzy Pani nie znają. Niech Pani trwa przy nas, fanach. Dziękuje za wszystkie piosenki, udział w The Voice Of Poland, "Fotorodzinke", "Ach, co to był za ślub" i przede wszystkim te wspaniałe koncerty;) życzę powodzenia w dalszym tworzeniu;) kochamy Panią!:)

Justyna Steczkowska:

Dziękuję Sylwusiu, za te piękne życzenia i wsparcie... Całuję Was mocno i do zobaczenia na koncertach!!! JS 

Kasia (Celine):
Droga Justynko, z okazji urodzin najbardziej adekwatne wydają mi się życzenia szczęśliwych narodzin Córeczki i cudownych, spokojnych chwil przy Jej boku. Życzymy Ci również kolejnych sukcesów zawodowych i tak wspaniałych płyt jak ta ostatnia. Bądz szczęśliwa i otoczona wieczną miłością zarówno ze strony tych, których Ty kochasz jak i fanów.
 
Spełnienia wszystkich marzeń życzą:
Kasia (Celine), Piotrek, Julcia i 2 fasolki ;)
Justyna Steczkowska:
Dzięki Kochani!!! Kasiu wyglądasz olśniewająco!!! Gratuluję raz jeszcze i do miłego. JS
Szymon:

Dzień dobry. Wiem, że nie ma Pani za dużo czasu na czytanie, ale ja napiszę krótko. Chodź nie za długo jestem Pani fanem, bo tylko od roku, ale chciałbym Pani podziękować za to, że Pani tworzy. Piosenek słucham codziennie, ale najbardziej spodobały mi się piosenki: ,,Dziewczyna szamana\'\', ,,Grawitacja\'\'i ,,Myte dusze\'\'. Dzięki Pani zacząłem pisać piosenki. Gram na pianinie i uczę się grać na skrzypcach. Chciałbym zobaczyć kiedyś Panią na żywo, na jakimś koncercie. A w związku z tym czy ma Pani w planach koncertować w okolicach Nowego Sącza? Jeśli tak to jestem uradowany :). Jeszcze raz bardzo dziękuję i obiecuję, że kiedyś się jeszcze odezwę. Pozdrawiam, Szymon. :D

Justyna Steczkowska:

Ach to miło Szymonie. Mam nadzieję, że kiedyś pojawię się w Twoich okolicach :) JS

AdamN:
Witam, Pani Justyno! Bardzo miło się Pani słucha, TEN głos to jest coś wyjątkowego ;)
 
Mam takie pytanie, czy nie chciałaby Pani podzielić się swoją pasją - muzyką -, doświadczeniem szczęścia, miłości, itp. z młodymi ludźmi (wiek: 2 gimnazjum)?
 
Miałoby być to w Białymstoku... i to w najbliższym czasie, dlatego zrozumiem odmowę ;)
 
Pozdrawiam i czekam na odp ;)
Justyna Steczkowska:

Dziękuję za zaproszenie, ale to niemożliwe, ponieważ przez najbliższy rok przemiłe obowiązki rodzicielskie pochłoną cały mój wolny czas :) JS

Aga:
Droga Pani Justyno,
Chciałam bardzo serdecznie podziękować Pani po prostu za wszystko. To już właściwie trzy lata, a zaczęło się od pójścia na koncert, tak od tak. I BARDZO dobrze, że wtedy na niego się wybrałam! :):):) Dalej mnie Pani czaruje, Pani głos sprawia, że mam dreszcze. Nic się nie zmieniło, dalej jest Pani moim  „number one” :). Zawsze na najwyższym poziomie :). Pani muzyka po prostu pomaga i to bardzo pomaga. Zdecydowanie łatwiej było przejść przez te trzy lata z Pani muzyką. Dużo się zmieniło przez ten czas. Pamiętaj jak bardzo czekałam na moment w którym na mojej półce Pani płyty i kasety będą sięgały od blatu do blatu no i stało się (http://instagram.com/p/cMNdaqMbeq/) . Chociaż brakuje mi jeszcze duuuużo płyt, niektóre są bardzo trudno osiągalne, ale jak tylko jest jakaś okazja kupuje od razu :).
<br />I bardzo, bardzo chciałabym Pani podziękować za życzenia urodzinowe, naprawdę piękne. Wielki szok, jak mi je dziewczyny pokazały :)). Dziękuję. I również za to, że zawsze po koncertach znajduje Pani dla nas fanów czas. Po prostu jest Pani cudowna :):):).
<br />Mam nadzieję, że uda mi się być na Alkimji w Bydgoszczy, no i oczywiście obecność obowiązkowa jesienią w Warszawie! Jak rodzice puścili mnie na Voice of Poland, co graniczyło z udem, nie ma szans żeby nie puścili mnie na TAKI koncert :):).
Oczywiście życzę Pani dużo zdrowia, dla Pani i Pani bliskich, Wszystkiego co najlepsze i Szczęśliwego rozwiązania :).
Pozdrawiam Serdecznie,
Agnieszka Grygiel z Lęborka :).
Justyna Steczkowska:

:) :) :) Do miłego! JS

Weronika:

Moja droga! Stałaś się częścią mojego życia. Zawsze potrafisz mnie rozweselić, kiedy jest mi smutno! Chciałam Cię zapytać: jakich perfum zwykle używasz? Muszę lecieć, przesyłam masę uścisków i dziękuję Ci za wszystko! Pozdrów też swoją rodzinę! ~ Weronika :)

Justyna Steczkowska:

:) Używam mieszanki zrobionej dla mnie. Trudno to określić... Całus i do miłego! JS

Ania:
Witaj Justynko:)
Po pierwsze chciałabym Ci powiedzieć, że ciągle słucham Twoich piosenek i piosenek Ewy Demarczyk, które Ty wykonywałaś. Według mnie nawet lepiej od oryginału ;) Nie mogę się nasłuchać. Piękny głos... najpiękniejszy kobiecy głos w Polsce! Tak przynajmniej JA myślę.
Po drugie, takie mam dwa pytania. Tak czasami patrzę na Ciebie w telewizji (i na żywo dwa razy xD ) i się zastanawiam... Powiedz mi, bardzo Ciebie proszę, jak Ty to robisz, że masz takie piękne, długie i przede wszystkim grube włosy. Ja niedawno zmieniłam fryzurę. Chciałam na lepszą- krótszą i wydawało mi się modniejszą. Poszłam nie do tego fryzjera, co zawsze chodzę. To był mój błąd :( Kilka lat będę zapuszczać do długich... Proszę powiedz mi, czy używasz jakiś odżywek i jakie ;-P
Jeszcze mam takie jedno pytanie (i ostatnie). Czy codziennie ćwiczysz, czy masz jakąś specjalną dietę, że jesteś tak bardzo szczupła. Czy po prostu masz aż tak intensywny tryb życia, że nie dojadasz ;-P Ja od kilku lat chcę schudnąć. Z marnym skutkiem. Kilogram w tą, kilogram w tamtą. A przydało by się przynajmniej z sześć do tyłu ;-P
Myślę, że odpowiesz mi na te dwa pytania...
I powodzenia w dalszym tworzeniu takiej muzyki, jaką tworzysz! Przyjeżdżaj do Wrocławia :)
Pozdrawiam - Ania
Justyna Steczkowska:
Kochana dziękuję za miłe słowa :) Co do diety, to uwierz mi żadna nie działa na dłuższy czas. Sama nie mam zbytnich problemów z wagą, więc drastyczne diety i niedojadanie jest mi obce, ale widzę to po moich znajomych. Sama dużo się ruszam i mam dobrą przemianę materii, ale przede wszystkim 80% mojego życia to świadome odżywianie. 20% zostaje na miłe grzeszki, słodycze, pizzę i święta, pierogi itd., ale na co dzień po prostu jem zdrowo. Polecam Ci świetną książkę "Nowoczesne zasady odżywiania" - T.Colin Campbell. Jest absolutnie przełomowa. Nie zastosowałam się jeszcze do wszystkich zasad, ale to jest recepta na zdrowie, sprawną sylwetkę. 
Co do włosów, to wszystkie moje siostry mają piękniejsze :) To już raczej zasługa rodziców i po prostu pielęgnacji. Moja ukochana firma to Kerastase. Powodzenia i WYTRWAŁOŚCI W ZMIANIE ŚWIADOMOŚCI! JS
m szymanski:
"czasem, otwierając oczy...
czuję że już byliśmy.
byłeś mną, ja byłem Tobą,
krążyliśmy z wiatrem ponad światem.
wciąż wracamy,znikamy, wracamy,
by na nowo odnaleźć swoje spojrzenia...
czasem jednak,odnalezieni w nieskończoności, nie powinniśmy otwierać oczu.
więc zasypiamy.
w oczekiwaniu na przebudzenie, w którym dana Nam będzie...
miłość."
 
bez dedykacji /złamanego serca/
jednak kocham ten kawałek. te słowa wybrzmiewają w moim sercu... niczym słowa które zeszły z nieba by dawać nadzieje.
dziękuję Ci Justynko.
Justyna Steczkowska:

PROSZĘ Kochanie... :) JS

<< 1 2 3 ... 6 7 8 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 173 174 175 ... 334 335 336 >>
MySpace Facebook Youtube Nasza-klasa