Biuro > DAJ ZNAĆ > Odpowiedzi Justyny

Odpowiedzi Justyny

m szymanski:
"czasem, otwierając oczy...
czuję że już byliśmy.
byłeś mną, ja byłem Tobą,
krążyliśmy z wiatrem ponad światem.
wciąż wracamy,znikamy, wracamy,
by na nowo odnaleźć swoje spojrzenia...
czasem jednak,odnalezieni w nieskończoności, nie powinniśmy otwierać oczu.
więc zasypiamy.
w oczekiwaniu na przebudzenie, w którym dana Nam będzie...
miłość."
 
bez dedykacji /złamanego serca/
jednak kocham ten kawałek. te słowa wybrzmiewają w moim sercu... niczym słowa które zeszły z nieba by dawać nadzieje.
dziękuję Ci Justynko.
Justyna Steczkowska:

PROSZĘ Kochanie... :) JS

wiola:

drogo justyno bardzo cie cenie i wiem że jeteś dobrą osobą uwielbiam słuchać twoje piosenki ktore sprawiają mi samą przyjemność i dla moich uszów dziekuje ci bardzo  bardzo cie kocham twoja fanka całusy mam dopiero 14 lat .

Justyna Steczkowska:

Cudownie!!! 14 lat to fajny wiek. Tyle jeszcze można się nauczyć. Powodzenia Kochanie, w Twojej drodze rozwoju i do zobaczenia na koncertach! JS

MalgoshkaD:
Pani Justyno, jest Pani rewelacyjna...
Kolejny wieczór pod rząd słucham Pani piosenek i nie mogę przestać...
Z wyrazami szacunku,
M.D.
Justyna Steczkowska:

Dziękuję!!! Miło to słyszeć :) Zapraszam na koncerty. JS

Ewa:
Witam, na początku chciałabym powiedzieć, że jestem pod dużym wrażeniem Pani głosu, twórczości, osobowość... mogłabym tak długo wymieniać. Genialne piosenki, fantastyczne wykonania. Wiem, że jest Pani bardzo zapracowana i nie odpisze Pani, ale mam cichą nadzieję, że przynajmniej Pani to odczyta.
Jeśli chodzi o mnie, to mam 23 lata, śpiewam w zespole i od momentu styczności w dzieciństwie z Pani piosenkami do dzisiaj jestem w nich zakochana.
Gratuluję i życzę ciągłych sukcesów.
Ewa Kapica
Justyna Steczkowska:

Dziękuję Ewciu i życzę Ci z całego serca POWODZENIA w Twojej muzycznej drodze! JS

Eliza:
Witam Pani Justyno
Kupiłam właśnie Pani płytę z kołysankami. Ma Pani tak wspaniały głos, że moje 10 - cio miesięczne dzieciątko uspokaja się słuchając tych kołysanek. Poza tym jestem Pani fanką od czasu "Szansy na sukces", uważam, że Pani wykonanie było niesamowite (może nie powinnam tego pisać, ale było dużo lepsze od wykonania zespołu Kory). Uwielbiam słuchać Pani głosu. Jest pani piękną, zgrabną kobietą. Marzy mi się mieć taką figurę jaką Pani ma (ludzie mówią, że nie ma ideałów), a ja myślę, że Pani jest osobą doskonałą. Pani wypowiedzi są inteligentne i miłe. Zdaję się Pani być osobą ciepłą. Jak dla mnie jest Pani ideałem kobiety. Bardzo chciałabym Panią spotkać na swojej drodze. P.S. Życzę szczęśliwego rozwiązania.
Pozdrawiam serdecznie
Eliza
Justyna Steczkowska:
Dziękuję Kochana jak miło :) Ucałuj ode mnie dzieciątko, my właśnie czekamy na swojego aniołka, a raczej anielice :) Zapraszam na koncerty, tam zawsze można mnie spotkać :) JS
Magdalena:
Witam, Nigdy nie zdobyłabym się do napisania do tak znanej,a przede wszystkim zdolnej ,ciepłej osoby jak Pani.Fantastyczny głos(może nie zawsze doceniony),niezwykłe wyczucie estetyki,piękna..
Kiedyś ogladałam odcinki jak Pani sama robi fantastyczne fotografie osobom po "przejściach". Myślałam, jak to fantastycznie,że moż przemóc w sobie to co złe i pokazać siebie.
Hym cóż scenariusz Zyciowy i do mnie napisał, niefajny start ,itd. Mam cudowną córkę i dla niej staram się, Jest całym moim życiem ,wiarą na dalsze dni:).Ale nie o tym moje życie moj klopot. TYlko przypomniałam sobie i ogładnęłam galerię kobiet znanych,nieznanych. Oko cieszy. Jest Pani niesamowicie uzdolniona. Podziwiam i gratuluję życzac Wszystkiego Naj dla Pani,męża i rodziny i szczęśliwego Rozwiązania Życzę.
Justyna Steczkowska:

Dziękuję Madziu... Już od kilku lat nie kręcimy "W OBIEKTYWIE JUSTYNY STECZKOWSKIEJ", ale też bardzo lubiłam ten program i miło wspominam czas spędzony z tymi wszystkimi kobietami, którym daliśmy odrobinę radości :) Powodzenia Kochana. Nasze życie w dużej mierze jest takie jakie myślimy, że jest :) JS

Marcin:
Witaj, Justyno!
Na początku gorąco pozdrawiam. Piszę odnośnie plakatów na Twojej stronie. Czy istnieje możliwość otrzymania dedykacji na zakupionym plakacie? Mam tylko jeden Twój autograf, który zdobyłem jakieś 9 lat temu, a że miałem przy sobie tylko kartkę A4, dałem Ci ją do podpisania. Mam ją do dziś, choć marzy mi się taki ładny plakat - w antyramie. :D
Druga sprawa jest taka, że moja mama zakochała się w Twoim wykonaniu "Wracam do domu" z The Voice i skłania mnie do oddanie jej płyty "Daj mi chwilę", czego oczywiście nie zrobię. Nie można jej nigdzie dostać. Czy cały nakład się już wyczerpał? Czy istnieje jakieś źródło, z którego mógłbym nabyć ten krążek, najlepiej wersję z DVD? Wtedy oddałbym swój mamie. :)
Dziękuję i życzę owocnej pracy nad przyszłymi piosenkami.
Marcin
www.mariahpolska.com
Justyna Steczkowska:

Oczywiście Kochanie! Co do płyty, to nie wiem. Nie jest moją własnością, więc nie znam jej losów. Może rzeczywiście cały nakład się wyczerpał? Trzeba spytać w Empik-u, powinni gdzieś to mieć. Powodzenia i ucałowania dla mamy!!! JS

Julka:

Dzień dobry, Pani Justyno! Ogromnie Panią podziwiam za Pani twórczość muzyczną i artystyczną. Mam 14 lat i słucham Pani piosenek od ponad roku. Uważam, że jest Pani najlepszą polską wokalistką. Szczególnie podoba mi się w Pani samej jak i w Pani piosenkach oryginalność, szczerość, wrażliwość, bycie sobą pomimo krytyki oraz szczera pasja do tego co Pani robi. Chciałabym kiedyś Panią spotkać i porozmawiać z Panią, chociaż nie wiem czy to będzie kiedyś możliwe :) Pozdrawiam i życzę zdrowia dla całej rodziny :)

Justyna Steczkowska:

Wszystko jest możliwe Kochanie :) Wpadnij kiedyś na koncert to pogadamy. JS

kalosz96:
Witam Pani Justyno,
Dla Pani jestem pewnie tylko jedną z fanek, ale za to Pani jest dla mnie wielką inspiracją. Czytając wywiady z Panią w różnych magazynach dowiedziałam się tylu ciekawych rzeczy. Dzięki Pani wciąż mam nadzieję na lepszą przyszłość i wiarę w swoje możliwości (choć czasami jest to trudniejsze niż może się wydawać). To niesamowite że mogę do Pani napisać. Jutro śpiewam na szkolnym konkursie, mam nadzieję, że myśl o Pani doda mi otuchy ;)
Wierna fanka.
Justyna Steczkowska:

Kochanie to powodzenia!!! Nadzieja i miłość nie umiera nigdy, nawet jak my chcemy ją pogrzebać :) awet jak wydaję Ci się czasem, że nie jest tak jak być powinno, to spójrz na to z innej strony. Każda lekcja w życiu jest dla nas ważna i z każdej warto wyciągnąć to co dla nas najlepsze - nawet jak jest trudne. Wszystkiego dobrego! JS

Bartek:
Dzień dobry !
Tak ! Oto doczekałem się po niemalże 4 latach koncertu w Koninie i to jeszcze jakiego !! Alkimja ! Dziękuję !! :) Czekam na Panią w październiku i życzę wszystkiego  dobrego a przede wszystkim zdrowia i pociechy z nadchodzącego dzidziusia.
Pozdrawiam !
Justyna Steczkowska:

Dziękuję i do zobaczenia Bartku! JS

<< 1 2 3 ... 6 7 8 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 173 174 175 ... 334 335 336 >>
MySpace Facebook Youtube Nasza-klasa